Acer Servis Bursa

Acer Servis Bursa olarak tüm teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Acer laptop, bilgisayar ya da tabletinizin ÜCRETSİZ hasar ve problem tespiti yapılmakta, ücret onayını vermediğiniz ürününüzü size geri iade etmekteyiz. Ekran kırılmaları, Menteşe sorunları, Isınma problemleri, Sıvı teması sorunları her zaman karşılaşabileceğiniz sorunlardır. Acer Servis Bursa olarak titizlikle ürününüzün sorununu tespit edip en hızlı şekilde tamirini sağlamaktayız.

Acer Laptop ekran kırılması, ekranı darbelere maruz kalarak ya da kapatırken klavyenin üzerinde bir cisim unutursanız başınıza gelebilecek bir sorun. Bazen küçük bir nokta ile başlayıp günler içerisinde git gide daha da büyüyerek kullanımınızı etkiler duruma gelecektir. Servisimize getirdiğiniz anda hasar tespiti tarafımızdan ÜCRETSİZce yapılıp, ücrete onay verdiğiniz takdirde tamire başlanmaktadır.

Acer Laptop, Notebook ya da PC’niz belli aralıklarla temizlik yapılmadığı takdirde ısınmaya başlayacaktır. Bunun önlemi alınmadığı takdirde ilk performans kayıpları arkasından da ana kart üzerinde kalıcı problemlere sebep olmaktadır. Acer ürününüzü belli aralıklarla temizliğini yaptırmak, ürün kullanım ömrünü arttırdığı gibi ilk aldığınız günkü performansı kaybetmemiş olursunuz.

Acer Laptoplarınızda kullanıma ve zamana bağlı kronik arızalar ortaya çıkmaktadır. Bu arızalarda laptop, bilgisayarınız açılmakta fakat ekrana hiç bir görüntü gelmemektedir. Bu tarz durumlarda chip, entegre sorunları ilk olarak aklımıza gelendir. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda Acer ürününüzü bize getirip teslim ettikten sonra, ekibimiz sorunun nedenini yaptıkları testler sonucunda ÜCRETSİZ olarak tespit edip en kısa zamanda sizinle irtibata geçeceklerdir.

Günümüzde bilişim suçları artmaktadır. Internet üzerinde sitelerde gezerken ya da sahte e-postalardan gelen eklerden her an bilgisayarınıza VİRÜS bulaştırma ile yüz yüzesiniz.

Bu virüsler bilgisayarınızın işletim sistemini çökertmekle beraber, tüm belgelerinizi kullanılmaz hale sokabilmektedir. Buna karşılık sizden belli ücret karşılığında belgeleriniz kurtaracak pan zehiri vereceklerini iddaa eden simsarlar bulunmaktadır. Internet para birimi olarak bilinen BITCOIN ile ödemeleri almaktadırlar.

Acer Bursa Özel Teknik Servisi olarak bu durumlarda öncelikle verilerinizi kurtarmayı hedeflemekteyiz. Ardından ürününüzü ilk aldığınız güne çevirip sahip olduğunuz belgelerinizi virüslerden arındırıp, sabit sürücüsüne yüklemekteyiz.

Ne yazık ki virüsleri çeşidine ve bulaşma derecesine göre belgelerinizin, verilerinizin kurtarılma şansları değişmektedir.

Acer Bursa Teknik Servis olarak laptop, notebook ve PC’lerinizi teslim aldıktan sonra ekibimiz ÜCRETSİZ arıza tespitini yapıp sizlere bilgi vermekte, onayınız doğrultusunda onarıma geçilmektedir.

Acer Bursa Teknik Servis KALİTE POLİTİKAMIZ olarak onarım sürecini olabildikçe kısa tutup 12 saatlik test sürecine geçip ürününüze tekrardan kavuşmanızı sağlamaktır.

HEMEN İLETİŞİM İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ!!!